Kurumsal

ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI Z FOTOĞRAF STÜDYO

1999 yılında Ankara Etlik’te açmış olduğumuz Z Fotoğraf ve Stüdyo; düğün, nişan, aile ve çocuk çekimlerinde Ankara Etlik’te bir ilktir. Özel günleri sıradan birkaç poz anlayışından çıkartarak, özgün çekimler yaparak, tasarım albümleri ile kendi tarzımızı oluşturarak bu ilki gerçekleştirdik.

Z Fotoğraf Stüdyo olarak; her geçen gün genişleyen bir müşteri portföyüne hizmet vermekte ve stüdyo içi fotoğraf çekimleri haricinde, albüm kapağı çalışmaları, moda ve tanıtım çekimleri, mimari iç ve dış mekan çekimleri, düğün ve doğum fotoğrafçılığı gibi çalışmalar da yapmaktayız.

Ankara’da düğün ya da nişanınız için profesyonel düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz ?

Başta Ankara olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerinde düğün fotoğrafçısı olarak, dış mekanda düğün ve nişan fotoğrafları çekimi, düğün hikayesi (klibi) çekimi, doğum fotoğrafları, doğum hikayesi çekimi, hamile fotoğrafları çekimi gibi özel gün fotoğrafçılığı hizmetleri vermekteyiz.

Profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak düğün, nişan ve tüm özel gün fotoğraflarınız için tüm taleplerinize cevap verebiliriz. Ankara’da farklı mekanlarda çektiğim düğün ve nişan fotoğraflarını paylaştığım galerilerimden veya en güncel paylaşımlarımız için sosyal medya hesaplarımdan görebilirsiniz.

Z Fotoğraf Stüdyo; düğün ve nişan fotoğraflarının yanı sıra doğum, bebek, aile ve hamile fotoğrafları çekimi de yapmaktayız. Çalışmalar bölümünden bu fotoğrafların örneklerini görebilirsiniz. Ankara’da düğün ve doğum hikayeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

ÇALIŞMALARIMIZ

2000+
Mutlu Müşteri

5000
Portre Çekimi

2000
Doğa Çekimi

70000
Kare Çekim

120
Şehir Gezimi

700
Kahve İçimi